مجموعه ی آموزشی آتی، با هدف تولید محتوای نوین آموزشی در سال 1396 به مدیریت آقای حسین شفیعی تاسیس شده و محصولاتی اعم از فیلم های آموزشی، جزوات درسی و اپلیکیشن های جامع را دارا است. مدرسین مجموعه آموزشی آتی از اساتید برتر کشور بوده و همگی در مراکز تیزهوشان و استعدادهای درخشان فعالیت می کنند. تمامی این اساتید با دقت و وقت زیادی که گذاشته، تمام مطالب کتب درسی و نکات کنکوری را با دقت بسیار زیاد ضبط کرده اند.
مجموعه ی آموزشی آتی در کنار ارائه دی وی دی های آموزشی، با به کارگیری مشاورین برتر و برجسته کشوری سعی در ارائه خدمات مشاوره ای مناسب برای ارتقا سطح کیفی درسی و مطالعه دانش آموزان در کشور را دارد.

چرا آتی؟

1- آموزش مفهومی

مجموعه آموزشی آتی با بهره گیری از استادان توانمند و گردهم آوردن تیمی از دبیران مدارس خاص، تیزهوشان، نمونه دولتی و غیر دولتی که هر یک در عرصه آموزش و فضای کنکور، تجربه ها و توانایی های خاص خود را دارند، از ابتدا تلاش کرده است تا پایه و اساس فرآیند آموزش را به سمت و سوی تدریس و آموزش مفهومی سوق دهد و با نگرشی واقع بینانه، شرایط فعلی کنکور را به خوبی درک کرده و از فراگیران خود، داوطلبانی با توان علمی بالا بسازد تا در هر شرایطی از عهده مفاهیم گوناگون کنکور اعم از ساده، متوسط و دشوار بر آیند و با تغییر سبک و سیاق سوالات کنکور، در پاسخ به شکل های مختلف این سوالات عاجز نشوند.

2- کنکور با آرامش ذهنی

در مجموعه آموزشی آتی، ضمن آنکه به فرآیند یادگیری مفهومی تاکید فراوان می شود تا دانش آموزان پشتوانه علمی محلکمی را برای خود بسازند، با استفاده از روش های نکته ای و تستی منحصر به فرد، جهت حل سریع و آسان سوالات کنکور و مدیریت زمان به آرامش ذهنی فراگیران کمک شایانی می شود تا عواملی همچون استرس، عدم برنامه ریزی درست در مدت پاسخگویی به سوالات و ناتوانی در مدیریت زمان به کلی از بین برود.

3- مشاوره و پشتیبانی تحصیلی

مشاوران برجسته و توانمند مجموعه آموزشی آتی که ضمن آشنایی با علم روان شناسی و تکنیک های روز دنیا برای کاهش شرایط سخت و عادی سازی سختی های راه زندگی، با حال و هوای خاص کنکور آشنایی بسیار دارند، در تمام طول راه همراه و همگام فراگیران، حضور جدی دارند و با بررسی دقیق و مطالعه و آنالیز برنامه های مورد نیاز یک داوطلب برای موفقیت و پیروزی او برنامه ریزی شخصی انجام می دهند. در این این زمینه تلاش فراوان شده است تا ضمن استفاده از تیم روان شناسی و مشاوره، از دانشجویان و رتبه های برتر کنکور نیز استفاده درست و بهینه شود تا این دو محور در کنار یکدیگر به تمامی پرسش های داوطلبان پاسخ مثبت دهند و آن ها را با پاسخگویی های به جا و درست و منطقی در فرآیند امور مشاوره ای، انگیزشی و برنامه ریزی درسی کمکی در خور نمایند.

4- تدریس برنر کنکور با دی وی دی های جامع و فراگیر

با توجه به آنکه استادان مجموعه آموزشی آتی از میان دبیران برجسته مراکز تیزهوشان و نمونه کشور انتخاب شده اند، شرایطی فراهم شده است که تمامی فراگیران و داوطلبان کنکور از دانش آموزان مدارس تیزهوشان و نمونه تا دانش آموزان مدارس دولتی و غیر دولتی بتوانند از این دی وی دی های آموزشی استفاده نمایند و هر داوطلب بسته به تیپ و سطح علمی خود و متناسب با توقع و سطح انتظارش از محصولات این مجموعه بی بهره نمایند. مثلا در درس قیزیک با حضور جناب دکتر یعقوبی به راحتی از عهده درک مفاهیم دشوار کار و انرژی، دینامیک و فرمول های طولانی حرکت شناسی، گرما و … بر می آیید و یا با دکتر بابایی می آموزید که چگونه می توانید مطالب پیچیده و مفاهیم زیست شناسی کنکور را کاملا مفهومی و ترکیبی بخوانید. با مهندس عموزاده پایه های و اساسی و بنیادین محاسبات در دروس ترکیبی ریاضی مثل تابع، حد و پیوستگی، مشتق، مثلثات و … را گام به گام بیاموزید و همچنین با استاد دبیری مفاهیم دشوار محاسباتی و نکات مهم کنکوری را در مباحث گسترده ای همچون استوکیوتری، واکنش ها، معادلات و آنتالپی به زبانی ساده یاد بگیرید.